CCS GUARANTEE FACILITY

CCS Guarantee Facility

VISOS 2021-2027 KRYPTYS

Jau beveik dešimtmetį ES šalių kultūros ir kūrybinių industrijų kūrėjai turi galimybę užsitikrinti paskolos lengvatą ir laidavimą iš Europos investicinio fondo (EIF) kūrybos projektams/verslams vystyti.

Nuo 2020 m. pradžios Estijos finansuotojas „Finora Capital“ pasirašė sutartį su EIF lengvatinių paskolų išdavimo paslaugoms su ES laidavimu Lietuvos, Latvijos ir Estijos kūrybinių industrijų sektoriui. Estų finansuotoją Lietuvoje atstovauja dukterinė įmonė „Finora kreditas“.

Priemonė skirta mažoms ir vidutinėms visų sričių organizacijoms.

Paskolos suma gali vyrauti nuo 2 000 iki 250 000 Eur.

Paskolos grąžinimo laikotarpis: 6-60 mėn.

„Finora kreditas“ maloniai prašo kreiptis dėl kiekvieno atvejo ir konsultacijos asmeniškai.

Daugiau informacijos galite rasti čia:

finoracapital.eu/lt/paskola-kurybai/

loomelaen.ee/lt/

Paskola kūrybai

Atkreipiame dėmesį, kad ši priemonė nėra paramos programa, tai yra lengvatinės paskolos paslauga su palūkanomis (grąžintinas finansavimas), skirta kūrybinių industrijų verslų vystymui arba laidavimui prie didesnių grantų.

Norintiems plačiau susipažinti su CCS Guarantee Facility priemone kitose ES šalyse, kviečiame susipažinti su leidiniu: https://www.eif.org/what_we_do/guarantees/cultural_creative_sectors_guarantee_facility/ccs-market-analysis-europe.pdf

Išsamiai apie priemonę: https://ec.europa.eu/programmes/creative-europe/sites/default/files/library/ccs-guarantee-facility_en.pdf