ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą.

Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas. Registracija privaloma.

Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška. Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime? Kokių dar galimybių yra kultūros organizacijoms? Ko galime pasimokyti iš tarptautinės nevyriausybinių organizacijų patirties? Ko galime pasimokyti iš biheivioristinės rinkodaros teorijų ir tyrimų? Kokias versle naudojamas taktikas galima panaudoti kultūros projektų įgyvendinimui? Kokios finansų paieškos priemonės nepakankamai išnaudojamos Lietuvoje ir kokios gerosios kitų šalių praktikos? Ir galiausiai – kaip parastai galima pasidaryti finansų paieškos planą, iškart jį įsivertinant.

KAM SKIRTA: Kultūros organizacijos ir kultūros projektų vykdytojams.
LAIKAS: 2020 m. rugpjūčio 14 d., 10-16 val.
VIETA: Klaipėda, Piliavietės rytinės kurtinos salė.
REGISTRUOTIS

PROGRAMA

9.30-10.00
Registracija, kava

10.00-12.00
Kaip tradicinę biheivioristinę rinkodarą ir neuromokslą keičia naujosios technologijos.
Finansų paieškos priemonės ir būdai. Kuriuos pasirinkti? Kaip parengti finansų paieškos planą ir iškart įvertinti jo efektyvumą? Kokie žmogaus smegenų procesai lemia sėkmingesnį auditorijų ir rėmėjų pritraukimą? Ko kultūra gali pasimokyti iš rinkodaros, verslo, pasaulinių labdaros organizacijų praktikos? Keletas natūralių žmogaus smegenų procesų, kurie veikia mus pasąmoningai ir gali padėti suprasti žmonių daromus pasirinkimus. Kokias finansų paiškos priemones išnaudojame nepakankamai? Kitų šalių gerieji pavyzdžiai.

12.00-13.00
Pietų pertrauka (individualiai)

13.00-16.00 (kavos pertrauka 14.00-14.30)
Nuo idėjos iki konkrečios paraiškos fondui, kai vienintelė projekto įvertinimo medija yra apibrėžta paraiškos forma.
Idėja, projektas ir paraiška, jų tapatumas ir esminiai skirtumai. Viešojo finansavimo specifika.
Svarbiausios projekto vystymo ir aprašymo dalys, jų pritaikymas paraiškos formoje: tikslai ir uždaviniai, komunikacija ir kt.
ES programos „Kūrybiška Europa“ galimybės šiandien ir ateinančiame septynmetyje.

Seminarą ves Dileta Nenėnė, ES programos „Kūrybiška Europa“ vadovė Lietuvoje.

Iškilus klausimams rašykite el. p. dileta@kurybiskaeuropa.eu, tel. +37052612921, +37067204732.

„Kūrybiškos Europos“ biuro vadovė Dileta Nenėnė 2019 m. spalio mėnesį lankėsi tarptautinėje finansų paieškos konferencijoje, iš kurios parsivežtomis patirtimis pasidalino keliuose viešuose renginiuose – Pakruojo dvare, Marijampolėje ir Vilniuje. IFC2019 dalyviai – daugelį metų finansų paieška užsiimančios labdaros organizacijos, įvairūs fondai, susiburiantys į metinius mokymus jau 40-tąkartą 2020-aisiais. Dalyvavimą konferencijoje iš dalies parėmė Lietuvos kultūros taryba.