ES programos „Kūrybiška Europa“ biuras Lietuvoje kviečia kultūros organizacijas ir kultūros projektų rengėjus į finansų paieškos kultūrai sampratą gilinantį ir plečiantį seminarą.

Sužinosite, kaip žmogaus smegenys iš tikro atlieka pasirinkimus, apie ką kalba žmogaus instinktų neuronai ir kaip tai gali būti susieta su finansų paieška sutelktinio finansavimo būdu ir kitomis auditorijų bei rėmėjų plėtros priemonėmis. Renginys nemokamas.

Kokie apskritai yra finansų paieškos būdai? Valstybių, tarpvalstybiniai, savivaldybių fondai ir programos, privatūs fondai, privačių įmonių teikiama parama ir barteriniai mainai, sutelktinis finansavimas, privatus rėmimas, didžiųjų mecenatų paieška. Kiek visi šie metodai realiai pritaikomi ir pritaikomi kasdienėse kultūros organizacijų veiklose ir planavime? Kokių dar galimybių yra kultūros organizacijoms? Ko galime pasimokyti iš tarptautinės nevyriausybinių organizacijų patirties? Ko galime pasimokyti iš biheivioristinės rinkodaros teorijų ir tyrimų? Kokias versle naudojamas taktikas galima panaudoti kultūros projektų įgyvendinimui? Ir galiausiai – kaip parastai galima pasidaryti finansų paieškos planą, iškart jį įsivertinant.

KAM SKIRTA: Kultūros organizacijoms ir kultūros projektų vykdytojams. Dalyvavimas nemokamas.
KUR, KADA: 2020 m. spalio 22 d., 11-16 val., Visagino kultūros centre, Vilties g. 5, Visagine.
REGISTRUOTIS (privaloma): https://forms.gle/kWZW5hW5AUxjGr3L7

10.30 – 11.00
Registracija

11.00-13.00
Kaip tradicinę biheivioristinę rinkodarą pakeitė ir kur nuvedė naujosios technologijos.

13.00-13.20
Pertrauka

13.20-15.00
Finansų paieškos priemonės ir būdai. Kuriuos pasirinkti? Kaip parengti finansų paieškos planą ir iškart įvertinti jo efektyvumą? Kokie žmogaus smegenų procesai lemia sėkmingesnį auditorijų ir rėmėjų pritraukimą? Ko kultūra gali pasimokyti iš rinkodaros, verslo, pasaulinių labdaros organizacijų praktikos? Keletas natūralių žmogaus smegenų procesų, kurie veikia mus pasąmoningai ir gali padėti suprasti žmonių daromus pasirinkimus.

15.00-16.00
Nuo idėjos iki konkrečios paraiškos fondui, kai vienintelė projekto įvertinimo medija yra apibrėžta paraiškos forma.
Idėja, projektas ir paraiška, jų tapatumas ir esminiai skirtumai. Viešojo finansavimo specifika.
Svarbiausios projekto vystymo ir aprašymo dalys, jų pritaikymas paraiškos formoje: tikslai ir uždaviniai, komunikacija ir kt.
ES programos „Kūrybiška Europa“ galimybės šiandien ir ateinančiame septynmetyje.

Seminarą ves Dileta Nenėnė, ES programos „Kūrybiška Europa“ vadovė Lietuvoje.

Iškilus klausimams rašykite el. p. dileta@kurybiskaeuropa.eu, tel. +37052612921, +37064024272.

„Kūrybiškos Europos“ biuro vadovė Dileta Nenėnė spalio mėnesį lankėsi tarptautinėje finansų paieškos konferencijoje, iš kurios parsivežtomis patirtimis dalinasi viešuose renginiuose. IFC2019 dalyviai – daugelį metų finansų paieška užsiimančios labdaros organizacijos, įvairūs fondai, susiburiantys į metinius mokymus jau 40-tąkartą 2020-aisiais. Dalyvavimą iš dalies parėmė Lietuvos kultūros taryba.