Artistic Multi Sensorial Experiences

Programa: Kūrybiška Europa. Kultūra 2014 – 2020
Kryptis: Bendradarbiavimo projektai
Metai: 2017

Koordinuojanti organizacijMalta Society of Arts, Manufactures and Commerce, Malta
Pavadinimas: Artistic Multi Sensorial Experiences (liet. „Meninė multisensorinė patirtis”)
Partneriai: Le Terre dei Savoia (Italija); STICHTING BUSINESS DEVELOPMENT FRIESLAND (Nyderlandai)
Partneris iš Lietuvos: Kultūros centras Dusetų dailės galerija
Finansavimas: 182 554,15 eurų
Kofinansavimas: 60 %
Trukmė : 2017-2019 m.
Kategorija: 1, mažos apimties

Daugiau informacijos apie projektąhttp://www.dusetukultura.lt/

Apie projektą

Projektu „Meninė multisensorinė patirtis“ siekiama skatinti pojūčių integraciją į meno kūrimo procesą ir jo viešą pristatymą visuomenei. Taip pat planuojama sukurti platformą, skirtą skatinti kylančių ir perspektyviausių menininkų tarptautinį mobilumą. Projektą sudaro keturių Europos šalių partnerių, susijusių su meno, kultūros, kultūrinio turizmo ir kūrybinių industrijų, bendradarbiavimas. Partnerių bendradarbiavimo tikslas – sukurti naujus multisensorinius meno ir kultūros formų kūrinius, kuriuose susijungs vaizduojamasis menas, taikomasis menas ir vietinės tradicijos. Dalyvavimui projekte bus atrinkta 16 įvairių sričių perspektyvių pradedančiųjų menininkų ( iš kiekvienos partnerių šalies po 4).

Kultūros centras Dusetų dailės galerija 2018 metais organizuos tarptautinį menininkų plenerą Dusetų miestelyje. Projekto dalyvių sukurti darbai bus eksponuojami visose partnerių šalyse. Projekto dalyviai bus įtraukiami ir į kitas menines veiklas partnerių šalyse.

Apie projekto partnerį iš Lietuvos

Kultūros centras Dusetų dailės galerija rengia klasikinės ir populiariosios muzikos koncertus, susitikimus, kūrybos vakarus, vakarones, rodomi kino filmai, spektakliai. Kultūros centre veikia saviveiklos kolektyvai. Organizuojamos dailės ir fotografijos parodos, plenerai, simpoziumai, leidžiami informaciniai leidiniai, meno albumai.